فروش عمده نوار خطر

فروش عمده نوار خطر :

هشدار پیام خطر اهمیت زیادی دارد، ازاین‌رو این پیام به شکل‌های مختلفی به افراد منتقل می‌شود. یکی از راه‌های انتقال این پیام استفاده از نوار خطر است. نوارهای خطر برای رساندن پیام هشدار، از نوشتار، شکل، رنگ و یا ترکیب این موارد استفاده می‌کنند. محصولی که در تصویر مشاهده می‌کنید «نوار خطر زرد مشکی» است. این نوار خطر دارای پس‌زمینه‌های زردرنگ بوده و بر روی آن پیام خطر به‌صورت نوشتار( در دو زبان فارسی و انگلیسی) و شکل بارنگ مشکی چاپ ‌شده است. ترکیب رنگ به‌ کاررفته در این نوار بر اساس استاندارد OSHA بوده و بیانگر خطرات فیزیکی است. این نوار خطر عرضی برابر 15 سانتیمتر دارد و پیام‌های روی آن به‌خوبی قابل‌رؤیت است. نوار خطر پیچیده شده به دور این رول طولی برابر 200 متر دارد. این نوار در شرایط آب و هوایی نامناسب نیز مقاومت قابل قبولی دارد..

فروش عمده نوار خطر

مجموعه نوار خطر با تولید محصولات با کیفیت همراه با قیمت مناسب اقدام به فروش عمده نوار خطر نموده است شما در این مجموعه میتوانید نوار خطر مورد نظر خود را سفارش دهید .

انواع انوار خطر تولید مجموعه :

۰ نوار خطر آبی رنگ

. نوار خطر زرد رنگ

۳ نوار خطر سبز رنگ

۴. نوار خطر شبرنگ

۵. نوار خطر قرمز رنگ

۶. نوار خطر اختصاصی / سفارشی و..‌‌

اصولاً نوار های خطر که با نام های نوار “هشدار دهنده” و “نوار زرد” نیز در بازار نامگذار و قابل شناسایی هستند توسط دو نوع مواد پایه پلی اتیلن و پی وی سی قابل تولید و عرضه هستند که در کشور ما عموماً بر پایه پلی اتیلن تولید می گردد.

نوع مواد مصرفی در تولید و فناوری بکارگرفته شده در خط تولید، کیفیت نهایی محصول را رقم می زند که با توجه به رده کیف

محصولات ،به ترتیب ممتاز،درجه یک ،درجه دو و درجه سه نامگذاری میگردند

جهت خرید محصولات نوار خطر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

امتیازدهی

نوار خطر

انواع نوار خطرخرید عمده نوار خطرفروش عمده نوار خطرفروش نوار خطرقیمت نوار خطرنوار خطرنوار خطر با کیفیتنوار خطر چیستنوار خطر در شهریارنوار خطر در کرجنوار خطر در مشهدنوار خطر در یزدنوار خطر دیجی کالانوارخطر ابی رنگنوارخطر درتهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *