فروش نوار خطر اب و فاضلاب

فروش نوار خطر آب و فاضلاب :

یکی از پر اهمیت ترین موارد برای ساخت و ساز و تعمیرات شهری و مشخص کردن منطقه خطر برای حفاظت ، نوار خطر آب و فاضلاب ( در بیشتر موارد نوار خطر آبی رنگ ) است . سانی پلاست تولید کننده انواع نایلون خطر در تمام ابعاد و ضخامت ها است و می تواند تمام نیاز های شما در این رابطه را برطرف کند .

تولید نوار خطر آبی و فروش آن :

شرکت نوار خطر  تولید کننده انواع محصولات پلاستیکی بر حسب مواد اولیه پلی اتیلنی است از همن رو می تواند انواع نوار خطر پلاستیکی در تمام رنگندی ها را تولید کند  ، یکی از مهم ترین موارد برای در چشم بودن نوار خطر استفاده از رنگپاشی 100% است که باعث حفاظت بیشتر و بهتر از محیط عامل خطر می شود .

با بیش از یک دهه سابقه کاری همراه با کادری مجرب و ماشین آلات به روز آمده تولید انواع نوار خطر آب و فاضلاب ، برق گرفتگی ، هشدار و … است و به علت کیفیت تولید بالا تمام محصولات را به صورت تضمینی به شما ارئه می دهیم .

 

فروش نوار خطر اب و فاضلاب

 

نوار خطر آبی آب و فاضلاب :

از نوار خطر آبی رنگ معمولا برای پروژه های آب و فاضلاب استفاده می شود. نوار خطر آبی (آب و فاضلاب) نوار ایمنی ” جنس این محصول از پلی اتیلن بوده و در دو کیفیت درجه 1 و درجه 2 عرضه می گردد. نوارخطر 50 متری و 150 متری , نوار هشدار , خطر لوله گاز , نوار خطر برق گرفتگی … نوارخطر اب و فاضلاب , نوار خطر آبی , نوار خطر ابرسانی فروش نوار خطر

نوار خطر جهت متمایز نمودن مناطق خاص و یا ممانعت از ورود افراد متفرقه به ناحیه های خطرناک به کار می رود. نوارهای خطر برای ایمن سازی محیط کارگاهی می باشد که کارگران و پرسنل با ایمنی بیشتر به فعالیت و تردد بپردازند. توجه به نوارهای خطر در کاهش میزان حوادث بسیار مؤثر می باشد.

 

 

 


جهت خرید انواع نوار خطر به ویژه نوار خطر آبی میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 


 

 

امتیازدهی

فروش نوار خطر آب و فاضلاب

تولید کننده نوار خطرچاپ موار خطرخرید اینترنتی نوار خطرخرید نوار خطرفروش عمده نوار خطرفروش نوار خطر برق گرفتگیمرکز نوار خطرنوار اخطارینوار خطر اب و فاضلابنوار خطر ابینوار خطر اختصاصینوار خطر در اصفهاننوار خطر در تهراننوار خطر در شهریارنوار خطر در کرجنوار خطر در مشهدنوار خطر در یزدنوار خطر شبرنگنوار خطر فضای سبزنوار خطر گازنوار خطر مخابرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *