نوارخطر مخابرات

💠نوار خطر مخابرات زرد رنگ

نوار خطر مخابرات زرد رنگ 10 سانتی یکی از انواع تجهیزات ایمنی است که با اهدافی نظیر هدایت ترافیک، مشخص کردن و علامتگذاری مناطق خاص و یا ممانعت از ورود افراد متفرقه به بخش های خطرناک مورد استفاده قرار می گیرد.

علاوه بر این موارد، در صورتی که بخواهید از ایمن سازی محیط های کاری پرتردد بیش از پیش اطمینان حاصل کنید، می توانید با نصب این نوارهای خطر در حفاظت از جان پرسنل و کارگران خود گامی موثر برداشته و در کاهش میزان حوادث ناگوار کمک شایانی نمایید.

امروزه وقتی می خواهید در خیابان ها و کوچه های شهر قدم بزنید باید حواستان به همه اطرافتان باشد تا این قدم زدن برایتان فرجام ناخوشایندی نداشته باشد.

چاله ها و گودی هایی که در پیاده روها و خیابان ها ایجاد شده و ساختمان های نیمه کار، می تواند زندگی شما را به خطر بیندازد. بدین منظور جهت ایمن سازی محیط و اطلاع رسانی به شهروندان در برابر خطرات احتمالی از نوارهای خطر استفاده می شود.

نوار خطر مخابرات زرد رنگ 10 سانتی در واقع نواری هشدار دهنده است که از ورود افراد به آن محیط و منطقه مورد نظر و پر خطر جلوگیری می کنند.

این نوارها باید به گونه ای نصب شود که در شب که دید افراد کم است نیز قابل رویت باشند.

استفاده از نوار هشدار می تواند از افراد در برابر خطراتی مانند برق گرفتگی، سقوط از ارتفاع، خطر انفجار یا ساختمان های نیمه کاره ای که احتمال سقوط و ریزش مصالح وجود دارد محافظت کند.

شما می توانید بنا به شغل و خطری که برای دیگران ایجاد می کند نوار خطر را با چاپ مخصوص خود و رنگ دلخواه سفارش دهید.

اما در کل برای نشان دادن خطرات فیزیکی و خطر برق گرفتگی از رنگ زرد استفاده می شود چرا که هر رنگی در نوارهای خطر معنی خاص خود را دارد.

💠نوار خطر مخابرات

نوار خطر جهت هدایت ترافیک ، متمایز نمودن مناطق خاص و یا ممانعت از ورود افراد متفرقه به ناحیه های خطرناک به کار می رود.

نوارهای خطر برای ایمن سازی محیط کارگاهی می باشد که کارگران و پرسنل با ایمنی بیشتر به فعالیت و تردد بپردازند. توجه به نوارهای خطر در کاهش میزان حوادث بسیار مؤثر می باشد.

رنگ های زرد در نوار خطر ها دارای علائم و کاربرد متفاوتی می باشند از دیگر نوار خطر های رنگ زرد در بخش مخابراتی کشور کاربرد دارد

تولید کننده نوار خطر مخابرات (نوار هشدار دهنده مخابراتی) با بهترین کیفیت رنگ شفاف حالت کشی بالا و نازلترین قیمت

نوار خطر ترافیکی پلاستیکی بطول 150 متر و در عرضهای مختلف تولید میشود

💠قیمت نوار خطر مخابرات پلاستیکی

قیمت نوار خطر پلاستیکی 

تولید کننده انواع نوارخطر خطرلوله گاز خطربرق گرفتگی کابل

کیفیت عالی – قیمت مناسب- تخفیف ویژه برای خریدران عمده و عزیزانی که برای اولین بار از ما خرید می کنند

نوارهای سفارشی اینگونه نوارها مطابق نیاز سازمان ها و شرکتها و با چاپ دلخواه جهت مصارف مختلف تولید و استفاده می شوند

💠جنس نوار هشدار مخابرات چیست؟

این نوار هشدار که از جنس پلی اتیلن می باشد، از مقاومت بالایی در برابر رطوبت و نور خورشید برخوردار است و شما می توانید در محیط های مختلف به راحتی از آن استفاده نمایید.

انتخاب رنگ زرد و مشکی در نوارهای خطر و همچنین فونت به کار رفته در این نوار طبق استاندارد جهانی OSHA بوده است و به افراد این پیام را منتقل می کند که خطر فیزیکی در این نواحی وجود دارد.

🔰شما میتوانیدبرای ثبت انواع سفارشات نوار خطر مخابرات با ما تماس بگیرید👇

09127009600

امتیازدهی

نوارخطر مخابرات

تولید کننده انواع نوارخطرجنس نوار خطرجنس نوار هشدار مخابراتچاپ نوار خطرخرید اینترنتی نوار خطرفروش عمده نوار خطرقیمت نوار خطرقیمت نوار خطر پلاستیکیقیمت نوار خطر مخابرات پلاستیکیقیمت نوار هشدار مخابراتمرکز نوار خطرنوار اخطار مخابرات زرد رنگنوار خطر آب و فاضلابنوار خطر آبی رنگنوار خطر اختصاصینوار خطر برق گرفتگینوار خطر سبز رنگنوار خطر مخابرات زرد رنگنوار هشدار مخابراتنوار هشدار مخابرات زرد رنگنوارخطر مخابرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *